Aktualności

 • Nowości czytelnicze

  Nowości czytelnicze

  Nowości czytelnicze dla Dorosłych! Proszę śledzić zakładkę Nowości w naszym katalogu www 
  Serdecznie zapraszamy czytelników! 

 • Ostry Dyżur Literacki

  Zapraszamy 16.11.2019 r. o godz. 10.00 do PiMBP w Miechowie!

   

  Ostry dyżur literacki to już sprawdzona podczas Festiwalu Literatury dla Dzieci oraz  w czasie Targów Książki w Katowicach, akcja promująca czytelnictwo w zaskakującej happeningowej formie utrzymującej balans pomiędzy zabawą a autorytetem eksperta. Skierowana głównie do dzieci do 12 r. ż. i rodziców. W scenografii i konwencji gabinetu lekarskiego merytoryczni specjaliści literatury dla dzieci w kitlach lekarskich rekomendują wartościowe książki indywidualnie dobrane do wieku i preferencji oraz dotychczasowych doświadczeń czytelniczych ze szczególnym uwzględnieniem wartościowych nowości.

 • Małe co nieco o misiach

  Małe co nieco o misiach

  zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  Miś. Pluszowa zabawka i najlepszy przyjaciel. Do przytulania, ściskania i spania. To on jest bohaterem naszych wspomnień z dzieciństwa.
  Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia  już 13 listopada świętowaliśmy w naszej bibliotece z 4,5 i 6 latkami z Przedszkola Wesoły Maluch w Miechowie.

 • Spotkanie autorskie z Andrzejem Mellerem

  Spotkanie autorskie z Andrzejem Mellerem

  12 listopada br. gościem naszej biblioteki był po raz pierwszy reporter, podróżnik i pisarz Andrzej Meller. Przez dwie godziny pokazywał zdjęcia z 9 miesięcznej podróży kamperem do Afganistanu, którą odbył z żoną w tym roku.

 • Z katalogiem on-line za pan brat

  Z katalogiem on-line za pan brat - lekcja biblioteczna

  W dniu 5.11.2019 roku Powiatową i Miejską Bibliotekę w Miechowie odwiedziła klasa I o profilu handlowo-spożywczym z Zespołu Szkół nr 1 w Miechowie.

Script logo