• Ferie z biblioteką

Oddział dla Dzieci i Młodzieży zorganizował dla naszych najmłodszych czytelników „Ferie z Biblioteką”. Zajęcia w bibliotece obejmują cykl spotkań czytelniczych na podstawie książek z serii „Mądra Mysz”. Bohaterami znanych książeczek z tej serii są Zuzia i Maks, z którymi na co dzień identyfikują się nasze dzieci, a dzięki ciekawym historiom obrazkowym, uczą się rozwiązywać swoje małe wielkie problemy.

• Patroni naszych ulic

lekcja biblioteczna dla SP nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie

6 lutego w Czytelni naszej biblioteki odbyła się lekcja biblioteczna, w której uczestniczyli uczniowie klasy 7 ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Miechowie.

• „Liczymy poprzez rymy”

zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

W kolejnym spotkaniu w ramach DKK dla Dzieci uczestniczyła grupa przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Językowego „Biedroneczki” z Miechowa.

• Nie bójmy się marzyć!

zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

W dniu 29 stycznia odbyło się w naszej bibliotece kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. W spotkaniu czytelniczym uczestniczyły dwie grupy dzieci 5 i 6-letnich z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Miechowie.

Ferie z książką w Bibliotece

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia ferii zimowych w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Fihel w Miechowie oraz w Filiach : Osiedlowej, Bukowskiej Woli i w Zagorzycach.