Aktualności

 • Spotkanie literackie on-line „Odessa dla romantyków”. Cz. 2 „Życie i twórczość Aleksandra Puszkina”

 • IBUK Libra - platforma książek elektronicznych

  Dostęp do IBUK LIBRA

  Drodzy Czytelnicy,

  uprzejmie informujemy, że PiMBP w Miechowie od 1 stycznia 2021 r. podtrzymała kolejny raz roczny dostęp do wybranych publikacji (2760 tytułów) w czytelni internetowej IBUK LIBRA. Dostęp możliwy jest z sieci PiMBP w Miechowie albo za pośrednictwem kodu PIN, który można otrzymać po wysłaniu e-miala na adres kontakt@biblioteka.miechow.pl, w którym należy podać imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
  Ważność wszystkich kodów PIN aktywnych do 31 grudnia 2020 r. została przedłużona o kolejny rok.

  Aby korzystać z serwisu koniecznością jest założenie jednorazowego osobistego konta myIbuk, umożliwiającego danemu użytkownikowi korzystanie z zaawansowanych funkcji do pracy z tekstem. Po założeniu konta Użytkownik jest już zawsze rozpoznawany przez system i może korzystać z tych zasobów i funkcjonalności, do których ma uprawnienia. Aby poprawnie przeprowadzić rejestracje kliknij POMOC i zobacz Jak korzystać z IBUK LIBRA (dwa krótkie filmy) - lewy dolny róg na stronie https://libra.ibuk.pl/

  UWAGA:
  - bardzo ważne! - w pierwszej kolejności rejestrujemy się (podajemy adres e-mail i hasło).https://libra.ibuk.pl/

  Uwagi techniczne:
  wymagana przeglądarka: Google Chrome lub Mozilla Firefox.

  Pomoc w formie przejrzystego i szczegółowego przewodnika, który wyjaśnia krok po kroku, jak poruszać się po platformie IBUK Libra i korzystać z dostępnych narzędzi. Pomoc zawiera interaktywne elementy (spis treści, linki), które ułatwiają przechodzenie pomiędzy rozdziałami/tematami.
  Pomoc

  Filmiki instruktażowe:

 • Spotkanie literackie z Borysem Tynka pt.: „Odessa dla romantyków”

 • Borys Tynka

  Cykl spotkań literackich on-line o nazwie "Odessa dla romantyków"

   

  22 grudnia 2020, o godz. 17.00

   

  Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Miechowa na cykl spotkań literackich on-line o nazwie "Odessa dla romantyków". Pilotażowy odcinek literackiej wycieczki po Mieście Literatury UNESCO - Odessie już 22 grudnia 2020 r., o godz. 17.00.

  Naszym przewodnikiem będzie Borys Tynka honorowy Ambasador Odessy w Polsce, certyfikowany przewodnik po Odessie, autor książek o tym cudownym mieście, a przede wszystkim człowiek zakochany w miejscu, które jeszcze kilka wieków temu było niewielką tatarską warownią, a obecnie przyciąga swoją historią, mitami, legendami, anegdotami, pieśniami, swoją specyfiką i kolorytem.

   

 • Spotkanie autorskie - Przez filmy i książki ze Zbigniewem Masternakiem

Script logo