• „Pani Jesień i jej dary”

Pani Jesień i jej dary

zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

Po przerwie wakacyjnej w naszej bibliotece wznowione zostały zajęcia w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. W pierwszym spotkaniu w dniu 24 września uczestniczyła grupa pięciolatków z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Miechowie.

Nowości czytelnicze

Nowości czytelnicze dla Dorosłych! Proszę śledzić zakładkę Nowości w naszym katalogu www

Nowości czytelnicze

Wakacyjne nowości czytelnicze dla Dorosłych! Proszę śledzić zakładkę Nowości (https://bit.ly/2x9mwwZ) w naszym katalogu www
    Serdecznie zapraszamy czytelników!

Bądź bezpieczny w czasie wakacji!!!

Tegoroczne wakacje rozpoczęły się w naszej bibliotece spotkaniem z 3, 4, 5 i 6 latkami z Niepublicznego Przedszkola Biedroneczki w Miechowie.

Podczas spotkania przedszkolaki wzięły udział w zabawie ruchowej - „wyruszając” w podróż po Europie, Afryce i Ameryce Południowej  różnymi środkami transportu.

Nowości czytelnicze dla Dzieci i Młodzieży

Nowości czytelnicze dla Dzieci i Młodzieży! Proszę śledzić zakładkę Nowości w naszym katalogu www