Aktualności

 • Nowości czytelnicze

  Nowości czytelnicze dla filii

  Nowości czytelnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Filii Osiedlowej, Bukowskiej Woli i Zagorzycach PiMBP Miechów! Proszę śledzić zakładkę Nowości (https://goo.gl/XLVg1C) w naszym katalogu www 

  Serdecznie zapraszamy czytelników! 

 • Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

  W dniu 4 kwietnia w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci gościliśmy w naszej bibliotece grupę przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Językowego „Biedroneczki” z Miechowa.

 • „Bajki na każdą porę roku”

  O smoku i wielkanocnej niespodziance

  zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  13 marca podczas kolejnych zajęć w ramach DKK dla Dzieci spotkaliśmy się z grupą sześciolatków z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Miechowie. Przeczytaliśmy opowiadanie „O smoku i wielkanocnym jajku” ze zbioru „Bajek na każdą porę roku” autorstwa Alberto Melis. Temat zajęć nawiązywał do świąt Wielkanocnych i do zwyczajów oraz tradycji z nimi związanych.

 • W marcu jak w garncu

  zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  5 marca grupa dzieci pięcioletnich z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Miechowie uczestniczyła w kolejnym spotkaniu w ramach DKK dla Dzieci, w trakcie którego przeczytaliśmy trzy wiosenne opowiadania ze zbioru opowiadań pod wspólnym tytułem „Bajki mamy Wrony - czytanki na wiosnę i lato”, autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej.

 • Światowy Dzień Kota

  Światowy Dzień Kota w bibliotece

  zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  Po feriach nasza biblioteka wznowiła zajęcia czytelnicze Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci, w ramach którego 26 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. W spotkaniu uczestniczyła grupa przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Minilandia w Miechowie.

Script logo