Aktualności

 • Przedszkole Językowe „Biedroneczki” z Miechowa

  Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia

  spotkanie czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  Tegoroczne urodziny Książkowego Misia, które przypadają 14 października obchodziliśmy w naszej bibliotece wspólnie z dziećmi z Przedszkola Językowego „Biedroneczki” z Miechowa. Z tej okazji przedszkolaki przyniosły do biblioteki swoje ukochane pluszaki, z którymi mieliśmy okazję się zapoznać, podczas „Parady Misiów” i prezentacji ich przez właścicieli. Dzieci mówiły jak ich misie mają na imię, jaki mają charakter i co lubią najbardziej.

 • „Zwierzęta świata – podróż przez kontynenty”

  spotkanie czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  16 października naszą bibliotekę odwiedziła grupa 6-latków z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Miechowie. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach czytelniczych w ramach DKK dla Dzieci. Tym razem tematem naszych zajęć były zwierzęta, zamieszkujące różne kontynenty. Wprowadzeniem do zagadnienia był podświetlany globus i prezentacja multimedialna przedstawiająca wszystkie kontynenty na kuli ziemskiej.

 • Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół nr 2 w Miechowie

  Katalogi elektroniczne i specyfika pracy biblioteki

  lekcja biblioteczna dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego i uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Miechowie

  11 października gościliśmy w naszej bibliotece aż trzy grupy młodzieży, które kolejno uczestniczyły w lekcjach bibliotecznych. Byli to uczniowie dwóch klas pierwszych z Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Pawła II oraz uczniowie klasy pierwszej z Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie.

 • Klasa I „a” z Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie

  Znaczenie katalogów elektronicznych w bibliotece

  lekcja biblioteczna dla uczniów LO w Miechowie

  W dniu 6 października, naszą bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy I „a” z Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie. Wzięli oni udział w kolejnej lekcji bibliotecznej na temat katalogu elektronicznego, do którego mamy dostęp poprzez stronę internetową biblioteki.

 • Nowości czytelnicze

  Nowości czytelnicze

  Kolejne nowości czytelnicze dla Dorosłych, dla Dzieci i Młodzieży i popularnonaukowe w miesiącu październiku! Proszę śledzić zakładkę Nowości (https://goo.gl/XLVg1C) w naszym katalogu www 
  Serdecznie zapraszamy czytelników! 

Script logo