Katalog on-line w praktyce i życiu codziennym

W dniu 26.09.2019 roku naszą bibliotekę odwiedziła klasa II „b” o profilu humanistycznym z Liceum Ogólnokształcącego w Miechowie.
    Tematem przewodnim spotkania połączonego z prezentacja multimedialną był katalog internetowy on-line - jego budowa oraz metody wykorzystania w praktyce i na co dzień.

Nowości czytelnicze

Nowości czytelnicze dla Dorosłych oraz Dzieci i Młodzieży! Proszę śledzić zakładkę Nowości w naszym katalogu www
    Serdecznie zapraszamy czytelników!

• „Moja pierwsza wizyta w bibliotece”

Moja pierwsza wizyta w bibliotece

4 października w gościnne progi naszej biblioteki zawitały czterolatki z Przedszkola nr 2 w Miechowie. Tematem zajęć, które odbyły się w ramach  DKK dla Dzieci była biblioteka i wszystko co z nią związane.

Kim będę gdy dorosnę? - lekcja biblioteczna

W jesienny poranek, 9 października naszą bibliotekę odwiedziły 6 -latki z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Miechowie.
    Spotkanie literacko-plastyczne odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci.
    Zajęcia miały na celu poznanie różnorodnych zawodów a także uświadomienie dzieciom znaczenia pracy w życiu człowieka.

„O zwierzętach w bibliotece”

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Zwierząt, 2 października naszą bibliotekę odwiedziła grupa sześciolatków ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Miechowie.
    W trakcie zajęć, które odbyły się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci, uczestnicy wysłuchali opowiadania W. Laskowskiego pt. „Afrykańskie papugi”.