• Z katalogiem on-line za pan brat

Z katalogiem on-line za pan brat - lekcja biblioteczna

W dniu 5.11.2019 roku Powiatową i Miejską Bibliotekę w Miechowie odwiedziła klasa I o profilu handlowo-spożywczym z Zespołu Szkół nr 1 w Miechowie.

• Poznajemy katalog internetowy

Poznajemy katalog internetowy - lekcja biblioteczna

W dniach: 23.10.2019 r. oraz 28.10 2019 r. roku Powiatową i Miejską Bibliotekę w Miechowie odwiedziły: klasa I o profilu spożywczym oraz klasa I o profilu technik geodeta z Zespołu Szkół nr 1 w Miechowie.

Spotkanie autorskie z Jolantą Marią Kaletą

Dnia 25.10.2019 r. w sali konferencyjnej PiMBP w Miechowie odbyło się spotkanie autorskie z Jolantą Marią Kaletą, promującą najnowszą książkę pt. „Wojna i miłość”, której akcja w znacznej części dzieje się w Miechowie.
    Autorka jest wrocławianką, z wykształcenia historykiem i politologiem. Przez wiele lat pracowała we wrocławskich muzeach oraz jako nauczyciel historii w liceum. Na swoim koncie ma 12 wydanych powieści detektywistycznych.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

Biblioteka to przyjazne miejsce dla każdego. Przekonały się o tym dzieci, które 22 października przyjechały do nas z Pstroszyc.

Co w lesie piszczy - lekcja biblioteczna

18 października uczniowie klasy drugiej ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Miechowie wzięli udział w lekcji bibliotecznej. Celem spotkania było utrwalenie uczestnikom wiadomości na temat tego, jakie znaczenie ma w naszym życiu las i w jaki sposób dzieci i dorośli mogą dbać o otaczającą ich przyrodę.