Nowości czytelnicze

Nowości czytelnicze dla Dorosłych! Proszę śledzić zakładkę Nowości w naszym katalogu www

Nowości czytelnicze

Wakacyjne nowości czytelnicze dla Dorosłych! Proszę śledzić zakładkę Nowości (https://bit.ly/2x9mwwZ) w naszym katalogu www

Bądź bezpieczny w czasie wakacji!!!

Tegoroczne wakacje rozpoczęły się w naszej bibliotece spotkaniem z 3, 4, 5 i 6 latkami z Niepublicznego Przedszkola Biedroneczki w Miechowie.

Podczas spotkania przedszkolaki wzięły udział w zabawie ruchowej - „wyruszając” w podróż po Europie, Afryce i Ameryce Południowej  różnymi środkami transportu.

Nowości czytelnicze dla Dzieci i Młodzieży

Nowości czytelnicze dla Dzieci i Młodzieży! Proszę śledzić zakładkę Nowości w naszym katalogu www

• Wakacje z książką w Bibliotece

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia wakacji w Filiach PiMBP w Miechowie: Osiedlowej, Bukowskiej Woli i w Zagorzycach.