Aktualności

 • „A ja nie chcę być księżniczką”

  spotkanie czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  25 września odbyło się kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. Tym razem odwiedziła nas grupa dzieci 5-letnich z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Miechowie.

 • W krainie poezji – wiersze dla najmłodszych

  spotkanie czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  W kolejnym spotkaniu, które odbyło się w ramach DKK dla Dzieci w dniu 18 września, uczestniczyła grupa 6-latków z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Miechowie.

 • Klasa I „s” z Zespołu Szkół nr 1 w Miechowie

  Katalogi elektroniczne w bibliotece

  lekcja biblioteczna dla uczniów ZS nr 1 w Miechowie

  18 września uczniowie klasy I „s” z Zespołu Szkół nr 1 w Miechowie uczestniczyli w lekcji bibliotecznej, podczas której zapoznali się z regulaminem i zasadami zapisu do naszej biblioteki. Dowiedzieli się także jakie materiały biblioteczne, oprócz tradycyjnych książek, można wypożyczać w bibliotece.

 • Narodowe Czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego

  Narodowe Czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego w PiMBP w Miechowie

  Akcja Narodowe Czytanie zainicjowana przez Prezydenta RP w 2012 roku obchodzona jest corocznie 2 września.  Każdego roku wybierana jest i odczytywana lektura niezwykle ważna, z punktu widzenia naszej polskiej historii i kultury. W roku bieżącym 2017 lekturą Narodowego Czytania ogłoszono „Wesele. Dramat w trzech aktach” autorstwa polskiego poety, dramatopisarza i malarza Stanisława Wyspiańskiego.

 • Nowości czytelnicze

  Nowości czytelnicze

  Nowości czytelnicze dla Dorosłych oraz Dzieci i Młodzieży! Proszę śledzić zakładkę Nowości (https://goo.gl/XLVg1C) w naszym katalogu www 
  Serdecznie zapraszamy czytelników! 

Script logo