• Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej Curie w Antolce

„Abecadło z pieca spadło – mój pierwszy alfabet”

lekcja biblioteczna dla uczniów SP w Antolce

22 listopada bibliotekę w Miechowie odwiedziły dzieci 5 i 6-letnie z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej Curie w Antolce. Uczestniczyły one w lekcji bibliotecznej zatytułowanej „Abecadło z pieca spadło – mój pierwszy alfabet”. Na początek podyskutowaliśmy na temat biblioteki, zasad zapisu do biblioteki oraz książek i innych materiałów, które można wypożyczać do domu.

Nowości czytelnicze

Kolejne nowości czytelnicze dla Dorosłych w miesiącu listopadzie! Proszę śledzić zakładkę Nowości (https://goo.gl/XLVg1C) w naszym katalogu www

Nowości czytelnicze

• Przedszkole Samorządowe nr 2 w Miechowie

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

Bajka po świecie wędrowała, aż 7 listopada do naszej biblioteki zawitała. Każdego roku 5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Miechowie. Święto postaci z bajek obchodziliśmy w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci.

• Spotkanie z Adamem Bieleckim

„Od Beskidów po Himalaje” – historia o spełnianiu marzeń

spotkanie z Adamem Bieleckim

3 listopada w naszej bibliotece Miechowie odbyło się niezwykłe spotkanie z Adamem Bieleckim, himalaistą, alpinistą i taternikiem, człowiekiem ambitnym a przy tym niezwykle skromnym, który obecnie przygotowuje się do zimowej wyprawy na K2, ostatniego ośmiotysięcznika niezdobytego zimą. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie „Twórcownia” z Miechowa.