Aktualności

 • Niepubliczne Przedszkole Językowe „Biedroneczki” z Miechowa

  „Liczymy poprzez rymy”

  zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  W kolejnym spotkaniu w ramach DKK dla Dzieci uczestniczyła grupa przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Językowego „Biedroneczki” z Miechowa.

 • Przedszkole Samorządowe nr 1 w Miechowie

  Nie bójmy się marzyć!

  zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  W dniu 29 stycznia odbyło się w naszej bibliotece kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. W spotkaniu czytelniczym uczestniczyły dwie grupy dzieci 5 i 6-letnich z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Miechowie.

 • Ferie z książką w Bibliotece

  Ferie z książką w Bibliotece

  Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do spędzenia ferii zimowych w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Fihel w Miechowie oraz w Filiach : Osiedlowej, Bukowskiej Woli i w Zagorzycach.

 • Przedszkole Wesoły Maluch w Miechowie

  Księżniczki i smoki w krainie baśni

  zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

  W nowym 2018 roku nasza biblioteka kontynuuje zajęcia czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci. Z tej okazji 15 stycznia odwiedziła nas grupa przedszkolaków z niepublicznego przedszkola Wesoły Maluch w Miechowie.

 • Konkurs literacki << Dał Polsce wolność, granice, moc i szacunek >>. Józef Piłsudski w świadomości historycznej miechowskiej młodzieży

  << Dał Polsce wolność, granice, moc i szacunek >> Józef Piłsudski w świadomości historycznej miechowskiej młodzieży

  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Fihel w Miechowie, przy wsparciu Muzeum Ziemi Miechowskiej, w związku ze 150. rocznicą urodzin Józefa Piłsudskiego i 100. rocznicy odzyskania niepodległości, świętowaną i obchodzoną w 2018 r., ogłasza konkurs literacki  << Dał Polsce wolność, granice, moc i szacunek >> Józef Piłsudski w świadomości historycznej miechowskiej młodzieży.

  Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz średnich położonych na terenie powiatu miechowskiego.

Script logo