Bezpłatny dostęp do bazy książek elektronicznych IBUK Libra

Bezpłatny dostęp do bazy książek elektronicznych IBUK Libra

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Fihel w Miechowie wykupiła po raz kolejny dostęp do wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA (6354 tytuły).

Wszystkie Piny aktywne do grudnia 2022 zostały przedłużone na kolejny rok i czytelnicy, którzy taki PIN otrzymali, nie muszą pobierać nowych pinów.

Serwis IBUK LIBRA umożliwia dostęp do elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw.
Każdy użytkownik w sieci biblioteki, po wejściu na stronę https://libra.ibuk.pl/, powinien otrzymać dostęp do książek literatury z prawa, medycyny, nauk społecznych, nauk ekonomicznych, humanistycznych, technicznych. Dostępnych jest również wiele publikacji dla dzieci i młodzieży, sporo literatury faktu, literatury pięknej i kobiecej.

W bibliotece głównej przy pl. Kościuszki 7 można otrzymać kody do zdalnego dostępu i korzystać z oferty z komputerów domowych.

Zapraszamy do skorzystania z tej oferty.

Poniżej linki do filmików instruktażowych.
" target="_blank" rel="noopener noreferrer">