Katalog on-line w praktyce i życiu codziennym

Katalog on-line w praktyce i życiu codziennym

W dniu 26.09.2019 roku naszą bibliotekę odwiedziła klasa II „b” o profilu humanistycznym z Liceum Ogólnokształcącego w Miechowie.
Tematem przewodnim spotkania połączonego z prezentacja multimedialną był katalog internetowy on-line - jego budowa oraz metody wykorzystania w praktyce i na co dzień. Katalog ten znajduje się  na stronie www.biblioteka.miechow.pl
Dodatkowo uczniowie obejrzeli  film o historii naszej miechowskiej Książnicy oraz  zapoznali się z regulaminem, sposobem zapisu nowego czytelnika oraz układem książek w poszczególnych oddziałach biblioteki.

W dniu 11.10 .2019 roku w naszej instytucji gościli także uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 klasa I PP.
Katalog on-line, regulamin biblioteki, specyfika pracy w bibliotece, jak uzyskać kartę biblioteczną, korzystanie z książek w czytelni, wypożyczalni dla dzieci i młodzieży to zagadnienia, które najbardziej interesowały uczniów, którzy mieli również możliwość zwiedzenia poszczególnych działów z księgozbiorem.