Pomóż nam zmieniać się dla Ciebie – wypełnij ankietę!

  • Wypełnij ankietę!

    Wypełnij ankietę!

Powitaliśmy 2024 rok i ruszamy z nowymi zadaniami. Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do wspólnego zastanowienia się nad sposobem usprawnienia Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Fihel w Miechowie. Nie tak dawno obchodziliśmy stulecie istnienia naszej Książnicy, teraz chcemy po raz pierwszy w historii przeprowadzić jej diagnozę. Polegać ona będzie na badaniu różnych grup odbiorców (zarówno Czytelników, jak i osób na co dzień nie korzystających z księgozbioru). Poprosimy o odpowiedzi na kilka pytań i liczymy na Państwa szczere odpowiedzi.

Warto dodać, że miechowska biblioteka bierze udział w 5. Rundzie Programu Rozwoju Bibliotek realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. To właśnie w ramach tego projektu, pod okiem specjalistów, na podstawie uzyskanych danych z ankiet i rozmów przygotujemy Program Rozwoju Biblioteki, a dzięki temu będziemy mogli udoskonalić naszą działalność poprzez zmiany adekwatne do potrzeb, by  jeszcze efektywniej spełniać oczekiwania Czytelników.

Proponujemy Państwu trzy formy „dialogu" z nami – jedną będzie klasyczna ankieta (link poniżej), drugą – tzw. gadająca ściana, którą znajdziemy przy wejściu głównym do Biblioteki, ostatnia - to możliwość osobistego spotkania z pracownikami biblioteki i rozmowa. Jeśli chcecie porozmawiać  To znakomita okazja, żeby wykreować pozytywny lub krytyczny komentarz, poddać dobry pomysł (np. na lekcję biblioteczną, warsztat czy szkolenie) albo po prostu wyrazić swoje uczucia związane z miechowską Książnicą.

Prosimy wszystkich o otwartość – szczere odpowiedzi, pochwały oraz konstruktywna krytyka wskazane ;)

Linki do ankiety: https://forms.gle/zSatUnaCZ2tkFjVw8

Kontakt w celu umówienia się na spotkanie: 41 230 98 16, kontakt@biblioteka.miechow.pl

 

Script logo