Przeżyjmy to Kolejny Raz...

  • Nathalie K. Flower - Kolejny raz

    Nathalie K. Flower - Kolejny raz

Przed nami cudowna aura rodzinnych spotkań przy wigilijnym stole w migoczącym blasku bożonarodzeniowej choinki, pośród kuszących aromatów domowych ciast. To czas, gdy ponownie odkrywamy wartość bliskich relacji, wzajemnej życzliwości, prostych gestów i zapomnianych słów.
Kolejny raz dajemy szansę sobie i innym...
A właśnie...

W przedświątecznym czasie, myśląc o tych naszych często ulatujących marzeniach oraz odległych i bywa mocno nadszarpniętych więzach, spotkaliśmy się, już po raz drugi, z Natalią Kwiatkowską, młodą pisarką, mieszkanką Miechowa, która w ostatnim czasie zadebiutowała na rynku wydawniczym powieścią, pt. ”Jeszcze Raz”. Jesienią ukazała się jej druga część nosząca tytuł – „Kolejny Raz”. Historia Ady i Piotra znajduje tu intrygującą kontynuację. Szczegółów Wam jednak nie zdradzimy...

Napiszemy tylko, że książki spotkały się z bardzo przychylnym odzewem czytelników.
Przywracają one bowiem wiarę w marzenia. Przypominamy tu, że mała Natalia śniła o tym, że będzie pisarką, a dorosła sięgnęła po spełnienie tych pragnień...
Skłaniają, by zawsze pamiętać o swoim zdrowiu i potrzebnych badaniach. Autorka jako młoda osoba bardzo poważnie zachorowała, wtedy też w głowie zaczął jej się układać niejako „scenariusz powieściowy” – jakie wskazówki zostawić najbliższym, by mogli „zacząć jeszcze raz”, już bez niej. Na szczęście jednak wszystko potoczyło się tak pomyślnie, iż nie sprawdziły się czarne prognozy, a sama Natalia postanowiła, iż jednym z przesłań jej książek będzie właśnie uwrażliwianie kobiet, aby w gonitwie pośród codzienności, pamiętały o sobie. Swoim zdrowiu, swoich pragnieniach i swojej wartości.

Ta historia, pokazuje magiczną wręcz moc, która drzemie w nas, gdy obdarzeni jesteśmy tym, co najbardziej wartościowe w życiu – zdrowiem, prawdziwymi uczuciami oraz wsparciem najbliższych. To powieść o dawaniu i otwieraniu się na przyjęcie drugiej szansy.
I bynajmniej nie chodzi tu tylko o ten świąteczny czas...

Script logo