Z wiosną w plecaku

  • Nowości czytelnicze

    Nowości czytelnicze

Nieśmiałe przebłyski słońca, cieplejszy powiew wiatru i pierwsze wiosenne kwiaty przynoszą zapowiedź czasu, który spędzimy na majowych piknikach i spotkaniach z przyjaciółmi pośród budzącej się do życia przyrody.

Smukła brzoza przywróci nam energię, majestatyczna lipa ukoi duszę, a potężny dąb doda sił witalnych...Niewiarygodne?

A jednak…Zwolennicy sylwoterapii wciąż przekonują nas o  leczniczej mocy przebywania pośród leśnych ostępów, ale i naszych domowych sadów i zagajników. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć nieco więcej o cudownej mocy drzew, warto sięgnąć do jednej z naszych wiosennych nowości – „Lasoterapia” Katarzyny Simonienko.

Bo pakując do plecaka prowiant na nasze eskapady, dobrze jest pamiętać i o tym najbardziej nam wiernym przyjacielu, o …książce. Przypominamy to, zwłaszcza teraz, podczas  trwania „Tygodnika Bibliotek 2021” wraz z jego przewodnim hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”.  Dlatego też my, ze swej strony, staramy się w ostatniej ofercie nowości czytelniczych, podsunąć Państwu bardzo różnorodny zakres propozycji. Są opowieści o dziejach brytyjskiej rodziny królewskiej, biograficzne wspomnienia o Gustawie Holoubku czy też ludowa historia Polski. Magdalena Kordel, Przemysław Żarski, Graham  Masterton – każdy znajdzie swojego ulubionego autora. 

I tym sposobem oprócz smakowitych przekąsek w plecaku będziemy mieli „na deser” i dużo uśmiechu, i nieco akcji, a nawet szczyptę horroru.

Nowości czytelnicze dostępne w naszym katalogu internetowym https://bit.ly/35E6U4X

Zapraszamy!

Znajdziesz nas w bibliotece!

 

Script logo