• W krainie poezji – wiersze dla najmłodszych

spotkanie czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

W kolejnym spotkaniu, które odbyło się w ramach DKK dla Dzieci w dniu 18 września, uczestniczyła grupa 6-latków z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Miechowie.

• Klasa I „s” z Zespołu Szkół nr 1 w Miechowie

Katalogi elektroniczne w bibliotece

lekcja biblioteczna dla uczniów ZS nr 1 w Miechowie

18 września uczniowie klasy I „s” z Zespołu Szkół nr 1 w Miechowie uczestniczyli w lekcji bibliotecznej, podczas której zapoznali się z regulaminem i zasadami zapisu do naszej biblioteki. Dowiedzieli się także jakie materiały biblioteczne, oprócz tradycyjnych książek, można wypożyczać w bibliotece.

• Narodowe Czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego

Narodowe Czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego w PiMBP w Miechowie

Akcja Narodowe Czytanie zainicjowana przez Prezydenta RP w 2012 roku obchodzona jest corocznie 2 września.  Każdego roku wybierana jest i odczytywana lektura niezwykle ważna, z punktu widzenia naszej polskiej historii i kultury. W roku bieżącym 2017 lekturą Narodowego Czytania ogłoszono „Wesele. Dramat w trzech aktach” autorstwa polskiego poety, dramatopisarza i malarza Stanisława Wyspiańskiego.

Nowości czytelnicze

Nowości czytelnicze dla Dorosłych oraz Dzieci i Młodzieży! Proszę śledzić zakładkę Nowości (https://goo.gl/XLVg1C) w naszym katalogu www

• „Opowiadania dla przedszkolaków”

spotkanie czytelnicze w ramach DKK dla Dzieci

Po przerwie wakacyjnej w naszej bibliotece wznowione zostały zajęcia w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. W pierwszym spotkaniu w dniu 12 września uczestniczyła grupa dzieci z Przedszkola „Wesoły Maluch”.